Showruum asub aadressil Punane 16 -211

Helista ette ja tule proovi selga

:

          +372 55 55 08 13

Spordiriiete e-butiik

KOHALETOIMETAMINE

Smartpost Itella pakiautomaat

Saadetise maksumus 2,70€

Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.

Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) jõuavad pakid sihtkohta ülejärgmisel päeval (v.a. saared). Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid 2 tööpäeva jooksul. Laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes.

Pakiatomaatide asukohad

Omniva Pakiautomaat

Saadetise maksumus 2,50€

Pakiautomaadid saadaval 24h

Pakkide kohaletoimetamine toimub tööpäeviti ja laupäeval. Tellimused, mis sooritatud laupäeval ja pühapäeval jõuavad kohale ülejärgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid kahe tööpäeva jooksul. Hiiumaale jõuavad pakid kolm korda nädalas (E, K, R).

Paki kättesaamine

Kohaletoimetamise päeval saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS info paki saabumisest koos unikaalse koodiga.

Pakiautomaatide asukohad

Järeletulemisega

Tasuta!

Tule ise tellitud kaubale järgi meie showruumi, mis asub Tallinnas, Punane tn. 16-211. Palun teata meid ette enda tulekust, muidu võib juhtuda, et meid pole antud hetkel kohal.

 

Antud hinnad kehtivad Eesti Vabariigi territooriumil pakkide saatmiseks

Euroopaliidus saatmiseks küsi kohaletoimetamise pakkumist info@just4dance.eu