Showruum asub aadressil Punane 16 -211

Helista ette ja tule proovi selga

:

          +372 55 55 08 13

Spordiriiete e-butiik

Müügitingimused

Üldised müügitingimused kehtivad just4dance.eu klientide (edaspidi Klient) ja just4dance.eu omaniku 4dance OÜ (edaspidi just4dance.eu) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Üldised müügitingimused ei saa olla vastuolus Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel on antud normidega täiendatud. Just4dance.eu jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel just4dance.eu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

Tellimuse vormistamine

Kliendi ostukorv luuakse hetkel, mil ta on klikkinud nupule "Lisa ostukorvi”, toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti ostma. Kliendil on võimalus muuta ostukorvis olevate toodete kogust ning neid soovi korral tooteid ostukorvist eemaldada. Ostukorvis olevad tooted on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele just4dance.eu Klientidele. Tellimuse vormistamiseks vajutab Klient nupule "Soorita ost”. Tellimuse vormistamisel valib Klient endale sobiva kohaletoimetamise viisi ja maksemeetodi ning kontrollib andmete õigsust.
Peale vajutamist nupule "Esita tellimus” saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt ettemaksuarve.

Maksevõimalused

Just4dance.eu garanteerib internetiportaali kasutajate isikuandmete salastatuse ega müü/edasta/vahenda kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele, v.a. juhul, kui kasutaja on andnud selleks kirjaliku nõusoleku (näiteks kampaaniavõitjate nimede avaldamisel jne.)

E-poe tellimuste eest turvaliste maksevõimaluste tagamiseks teeb just4dance.eu koostööd AS Maksekeskusega.

Tasumine pangalingi kaudu:

Valides tasumisviisiks pangalingi, klikkige pärast tellimuse kinnitamist enda jaoks sobival pangalingil (Swedbank, SEB, Danske Bank, Krediidipank, LHV). Teile avaneb aken ettevalmistatud maksekorraldusega. Pärast makse kinnitamist lahkuge internetipangast klikkides nupul: „Tagasi kaupmehe juurde“.

Tasumine ülekandega tellimuse kinnituse alusel:

Valides makseviisiks pangaülekande, saadame Teile e-postile tellimuse kinnituse koos vajalike pangarekvisiitidega võimalusel, ning makse laekumisel toimetame kauba Teieni vastavalt e-poe tarnetingimustele. Tellimused, mis 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest pole just4dance.eu pangakontole laekunud, loetakse kehtetuteks.

Tasumine Pay Pal kaudu

Valides loendist selle makseviisi ja suundudes kassase kuvatakse ekraanile tellimusarve. Maksmisel suunatakse teid edasi PAYPAL keskkonda, kus saate turvaliselt makse eest tasuda. Koopia arvest ja maksekinnitus saadetakse teie e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine

Just4dance.eu võtab tellimuse täitmiseks ja kindlustab laos oleva kauba väljastamise Kliendile hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul peale raha laekumist just4dance.eu pangakontole. Kui Kaup puudub laost, siis võtab just4dance.eu Kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või kauba asendamise vähemalt samaväärse hinna ja kvaliteediga Kaubaga või tagastab raha Kliendile.

Tagastamine

Just4dance.eu omab õigust tühistada Kliendi tellimus juhul, kui arve eest ei ole tasutud 3 kalendripäeva jooksul. Just4dance.eu veebipoest ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule. Kauba tagastamise kulud kannab Klient.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse Kliendile mitte hiljem kui 30 päeva jooksul. Kui Klient soovib tagastatava toote vahetada mõne teise toote või sama toote teise suuruse vastu, tasub Klient tagastava toote eest postikulu. Uue vahetatud toote postitamise eest tasub just4dance.eu ühekordselt postikulu. Iga järgneva vahetuse eest tasub Klient.
Just4dance.eu kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida oli tellitud.
Kui tagastatav toode on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud just4dance.eu poest ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on just4dance.eu õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt toote eest tasutud ning Kliendile tagastamisele kuuluva summaga.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11. 218 lg 2) on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Raha tagastamist on võimalik nõuda juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11. 222, lg 1).
Ootamatu defekti ilmnemisel peab Klient saatma e-kirja aadressile info@just4dance.eu  järgneva infoga: Kliendi nimi ja kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, tootel ilmnenud defekt, palume võimalusel saata ka fotod ning arve number. Just4dance.eu ei vastuta Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest ja toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.